Будинки введені в експлуатацію. Всі квартири продано. Дивиться новий проєкт Desna Park Residence.

Desna Residence Logo circleSmallRu
Квартири

Нові будинки вже доступні!

По-спортивному провели Міжнародний день захисту дітей

03 / 06 / 2019

ФК «Зазим‘я» - срібний призер Кубку «Зазим‘я» 2019

Перші вихідні літа у Зазим‘ї пройшли у запеклій боротьбі за кубки та медалі. 1-2 червня у Зазимській школі відбулось спортивне свято футболу та боксу приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Головним сюрпризом свята була зустріч зі світовими зірками футболу та боксу. Найкраща мотивація для молодих спортсменів – спілкування з діючими чемпіонами та легендарними особистостями, приклад яких надихає досягати нових висот. На свято завітали: зірки київського «Динамо» Олександр Алієв, Віктор Хлус, Олег Саленко та інші, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стела Захарова та чемпіони світу з боксу Віктор Постол та Сергій Дзиндзирук. Усі присутні мали змогу сфотографуватися, поспілкуватися, взяти автографи та навіть зіграти товариський матч із зірками київського Динамо.

Хочемо подякувати кожному, хто долучився до нашого благодійного свята, допоміг у його проведенні та просто прийшов підтримати наших чемпіонів, ми, усі разом маємо об`єднати наші зусилля заради майбутнього, і тоді ці маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України, й гордістю Зазимщини.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов`язків.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо великого й успішного спортивного майбутнього!








ДЗВІНОК

квартири
Давос №5
Давос №9
Давос №3
Давос №7
Давос №13
Давос №15
Давос №17
Давос №21
Давос №20
Давос №19
Давос №18
Тіроль №8
Тіроль №4
Тіроль №6
Тіроль №12
Тіроль №14
Тіроль №16
Баварія (розпродано)
Баварія (розпродано)
Шатель №5
Шатель №5
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Зона BBQ
Зона BBQ
Зона BBQ
Спортивний майданчик
Зона вогню
Комерційні приміщення
Паркінг
Паркінг
Паркінг
Паркінг

Зони BBQ

Кількість
3
Що може бути смачніше за їжу на вогнищі, ще й в компанії найрідніших людей? На території комплексу ви завжди зможете приємно провести вечори у наших зонах BBQ.
Desna Residence

Консультація менеджера