Будинки введені в експлуатацію. Всі квартири продано. Дивиться новий проєкт Desna Park Residence.

Desna Residence Logo circleSmallRu
Квартири

Нові будинки вже доступні!

Завдяки забудовнику у Зазим’ї з’явиться перший парк

01 / 04 / 2019

Дякуємо усім, хто долучився до толоки!

Ви не просто робите добру справу, а й допомагаєте нам розвивати місце в якому живете — Зазим’є. З суботника ми дали умовний старт будівництву першого парку у Зазим’ї, а Ви стали тими, хто заклав першину «цеглинку».

Забудовник ЖК «Десна Резіденс» у цьому році розпочинає благоустрій 5 га території, яка в майбутньому стане першим парком для відпочинку у Зазим’ї. Вже незабаром бур`яни та непролазна гущавина перетворяться на місце, де можна буде провести з комфортом цілий день. Тут з`являться зони відпочинку, барбекю, велодоріжки, бігові дорожкі, освітлені пішохідні та велосипедні доріжки, встановлять лавки та урни. Також для зручності облаштують дерев`яні настили, по яким буде зручно прогулюватися, як мамам з колясками так і літнім людям.
За своїми масштабами й за задумом це місце має перетворитися в справжню зону комфорту, де кожен відпочивальник зможе знайти заняття для душі. Сподіваємось, парк стане одним з найулюбленіших місць зазимчан для прогулянок. Адже доцього відпочити ні дорослим, ні дітям було просто ніде.

Забудовник ЖК «Десна Резіденс» завжди приймає активну участь в житті села, наш комфорт не завершується за дверима комплексу, ми прагнемо, щоб Зазим’є стало сучасним й привабливим передмістям!!! Завдяки забудовнику у селі побудований новий державний дитячий садок, відреставроване футбольне поле, що дозволило працювати зазимській дитячій футбольній секції, встановлені дитячі та спортивні майданчики, облаштовано місця відпочинку, в цьому році вперше за роки незалежності відбулось зариблення річки Десна та подарована квартира сімейному лікарю, а тепер ми раді бути причетними до розвитку дозвілля зазимчан.

Ми прагнемо зробити Зазим’є сучасним, заможним та успішним.

ДЗВІНОК

квартири
Давос №5
Давос №9
Давос №3
Давос №7
Давос №13
Давос №15
Давос №17
Давос №21
Давос №20
Давос №19
Давос №18
Тіроль №8
Тіроль №4
Тіроль №6
Тіроль №12
Тіроль №14
Тіроль №16
Баварія (розпродано)
Баварія (розпродано)
Шатель №5
Шатель №5
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
Зона BBQ
Зона BBQ
Зона BBQ
Спортивний майданчик
Зона вогню
Комерційні приміщення
Паркінг
Паркінг
Паркінг
Паркінг

Зони BBQ

Кількість
3
Що може бути смачніше за їжу на вогнищі, ще й в компанії найрідніших людей? На території комплексу ви завжди зможете приємно провести вечори у наших зонах BBQ.
Desna Residence

Консультація менеджера